W chwili obecnej zapraszam do wzięcia udziału w konkursie Bóbr

 

 

 

OFICJALNA STRONA KONKURSU

BÓBR

 

 

 

Platforma E-lerningowa, z której korzystamy podczas rejestrowania się do konkursu, logowania i przeprowadzania konkursu jest dostępna tutaj:   KLIK

 

 

UCZNIOWIE CHĘTNI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE muszą się do niego zarejestrować. Uczeń podczas rejestracji współpracuje z nauczycielem, który uczy go informatyki. Uczeń do konkursu rejestruje się samodzielnie w domu lub podczas lekcji (proszę to ustalić z nauczycielem uczącym). 

 

  1. Nauczyciel zgłasza szkołę do konkursu. W naszym gimnazjum szkołę zgłoszę ja -Agnieszka Demska. Gdy to zostanie zrobione, uczniowie mogą rejestrować się do konkursu. (czyli od wtorku 11. 10. 2016r)
  2. W tym celu uczniowie wchodzą na stronę - TUTAJ
  3. Uczniowie zakładają konto typu UCZEŃ.
  4. Uczniowie dodają swoje konto do szkoły Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu. W tym celu przechodzą do zakładki MOJA SZKOŁA i wybierają przycisk DOŁĄCZ DO SZKOŁY. Tam znajdują naszą szkołę, wpisując w oknie wyszukania wyrazy: gimnazjum, Kołobrzeg. I dołączają do Gimnazjum nr 3.
  5. W momencie, gdy uczeń dołączy do naszego gimnazjum, nauczyciel dodaje takiego ucznia do konkursu. W tym celu nauczyciel, w zakładce KONKURSY, wybiera opcję ZARZĄDZAJ UŻYTKOWNIKAMI i dodaje ucznia do konkursu.
  6. Gdy nauczyciel doda ucznia do konkursu, uczeń powinien sprawdzić, czy został prawidłowo zaakceptowany do konkursu. W tym celu uczeń loguje się na swoje konto i w zakładce KONKURSY sprawdza, czy został dodany do konkursu.

Konkursy próbne JUNIOR(obowiązkowe) odbędą się w dniu 18  października. Próba polega na rozwiązywaniu zadań  w czasie rzeczywistym - zmagania potrwają pół godziny (12.00 -12.30)

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

 

Warunki techniczne- info dla nauczycieli TUTAJ